Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
„Nancy Pelosi - przeciwniczka D.Trumpa domaga się większych środków na głosowanie korespondencyjne. 400 mln dol. w podpisanym przez Donalda Trumpa pakiecie stymulującym jest niewystarczające i twierdzi, że potrzeba co najmniej 2 mld dolarów.”
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLA MYSLĄCYCH SAMODZIELNIE - "Vote-by-mail is essential to protecting the future of our democracy as we confront this public health crisis. There is no legitimate argument against enacting it." - DLACZEGO "demokratka" z obozu przeciwników D. Trumpa wypowiedziała te słowa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
12 tyś zł mandatu za jazdę na rowerze, ale już za olanie fanaberii oszalałego naczelnika pt. "wybory korespondencyjne 2020" mogą cię wsadzić do lochu. Ja na rower wsiąść nie mogę niby z troski o mnie i innych, ale grupka listonoszy ma w pocie czoła, roznosić dzień i noc, 30 mln listów, udając, że nie szaleje w kraju pandemia koronawirusa. Czy utworzono już jakiś specjalny fundusz dla rodzin listonoszy i wszystkich innych osób, które zachorują albo co gorsza umrą z powodu kaprysu jednego człowieka który ewidentnie ma obsesję na punkcie władzy? Co się dzieje z tym krajem? Gdzie jest granica tego absurdu? Czy ktoś w końcu się postawi Kaczyńskiemu, który ja wszystko na to wskazuje, kompletnie postradał zmysły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
----   Ulubienica totalnej opozycji i MARSZAŁKA KOPERTNIKA !! „Głosowanie korespondencyjne ma zasadnicze znaczenie dla ochrony przyszłości naszej demokracji w obliczu kryzysu zdrowia publicznego” - mówi Nancy Pelosi, spiker amerykańskiej Izby Reprezentantów, " Vote-by-mail is essential to protecting the future of our democracy as we confront this public health crisis. There is no legitimate argument against enacting it."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Belgii (UNIA EUROPEJSKA)  karą za niezagłosowanie może być zakaz głosowania przez kolejne 10 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
29 listopada 2014  - GW: "Pouczająca historia małżeństwa, które nie wrzuciło kart do urny - ściga ich prokurator"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Norwegia znosi ograniczenia. Jeszcze w kwietniu uczniowie wrócą do szkół
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzeczne z mym sumieniem byłoby głosowanie w wyborach do władz struktury, która gwałci wolnośc sumienia i wyznania, zabraniając ludziom uczestniczyć we Mszach świętych oraz nabożeństwach. Sataniści prześladują chrześcijan i jednocześnie mają czelność wymagać od nich głosowania na stanowisko, które jest zajmowane przez człowieka, który milczy wobec gwałcenia praw ludzi wierzących. Apage, satanas!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Norwegia znosi ograniczenia. Jeszcze w kwietniu uczniowie wrócą do szkół
 Ty nawet nie jesteś trollem. Ty jesteś karykaturą trolla. Śmieją się z ciebie i twojej propagandowej twórczości wszyscy czytelnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli elektorat znajdujący się w grupie największego ryzyka zbojkotuje te wybory, to Duda może to jeszcze przegrać. Gniew Polaków jest coraz większy a cierpliwość zaraz się skończy. Trzeba to sobie powiedzieć wprost, Pis zaczyna przeginać pałę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  • Sataniści storpedowali tegoroczny Wielki Post oraz niszczą przeżywanie Wielkanocy.
  • Chrześcijańska odpowiedź satanistom - także co do wyborów: Walcie się!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Prawda jest prawdą, nawet jeśli nikt jej nie uznaje” - Abp Fulton J. Sheen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
---- Ulubienica totalnej opozycji i MARSZAŁKA KOPERTNIKA !! „Głosowanie korespondencyjne ma zasadnicze znaczenie dla ochrony przyszłości naszej demokracji w obliczu kryzysu zdrowia publicznego” - mówi Nancy Pelosi, spiker amerykańskiej Izby Reprezentantów, " Vote-by-mail is essential to protecting the future of our democracy as we confront this public health crisis. There is no legitimate argument against enacting it."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2010 - największa powódź w historii Polski.... Tusk "Nie ma potrzeby ogłaszać stanu klęski żywiołowej" .... nie chciał przekładać wyborów... stanu wyjątkowego nie wprowadził... .. wygrał kolega Bronek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dania, Austria, Norwegia, Szwecja po Świętach wracają do roboty i do szkoły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Prawda jest prawdą, nawet jeśli nikt jej nie uznaje” -  Abp Fulton J. Sheen
Czcigodny Arcybiuskup wykląłby satanistów - zwłaszcza blokującyh katolikom dostęp do kościołów. Biskupi amerykańscy odmówili zamknięcia kościołów podczas epidemii "grypy hiszpańskiej" - część Biskupów aresztowano, ale kościoły pozostały otwarte. Teraz zaś udający biskupów śmierdzący tchórze podlizują się satanistycznym draniom i wespół z nimi odcinają katolików od Sakramentów świętych i liturgii (zwłaszcza Mszy świętej). Apage, satanas!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyszły nowe instrukcje z Nowogrodzkiej - Aaron poza oklepanymi wrzutkami o Kidawie, Bawarii i Korei, dorzuca również cytaty zza oceanu i to nawet w dwóch wersjach językowych. Chapeau bas! Zasłużył na premię i nagrodę o wiele bardziej niż ci o których swego czasu wspominała Szydło. A tak całkiem poważnie, smutne monologi tego jeszcze bardziej smutnego trolla nadają się jedynie do kabaretu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie ten zestaw dotrze? Teraz jest sezon ogórkowy. Prawie milion Polaków robi na niemieckich polach, bo jak każdy wie w Polsce od pięciu lat NIE MA BEZROBOCIA, przynajmniej tak WIELKIEGO JAK w Niemczech. Dlatego Polacy robią w Niemczech, czy w innych krajach cywilizowanego Zachodu, by... w Polsce oficjalnie nie było bezrobocia. Niczym Zielona Wyspa za Tuska. Teraz ten milion zestawów trafi... gdzie? Ja mam dwa meldunki. W Polsce i w Niemczech. Czy liczy się ostatni meldunek? Z drugiej strony oleję te wybory, bo jednorazowe głosowanie korespondencyjne mnie nie interesuje. A znając życie, to PiS wyśle ten zestaw na polski adres, a nie niemiecki, gdzie mam meldunek. Żaden pocztowiec nie będzie czekał na adresata. Da pierwszej osobie w drzwiach. A będzie nią pewnie moja siostra. Niestety dla PiSu, ona ich szczerze nienawidzi. Tak, że wynik tych wyborów może być zaskakujący. Jak wcześniej pisałem. Obecnie mi to zwisa. Powoli staję się Polonią. Im gorzej w kraju, tym lepiej dla mnie. Obecnie kurs Euro po 4,55. Czego chcieć więcej? I zobaczymy, ktore PKB jest mocniejsze. Polskie, czy niemieckie. Niestety w TVP INFO zapomnieli, że to PNB, a nie PKB stanowi o bogactwie narodu. Niestety :( Co do zakazów poruszania. Totalny komizm. Ja mogę spacerować bez usprawiedliwienia od rodziców. Problem z tym, że po pracy marzę tylko o leżeniu w łóżku przed tv. Tak, skończył mi się już urlop. I nie wiem, czy znów mnie puszczą na święta. Z drugiej strony w Niemczech. Święta są już od Wielkiego Piątku ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam niektóre komentarze to nasuwa się pytanie: czy w Abramowicach włączyli wi-fi dla wszystkich?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby robić takie głosowanie w takiej chwili partia rządząca musiałaby mieć ogromne zaufanie społeczne. A po tym co wyrabiają w sejmie z sądami trybunałem czy TVP to o jakimkolwiek zaufaniu nie może być mowy. Mandat nowego prezydenta kimkolwiek będzie będzie słaby i w Polsce i za granicą. Jeśli nie ma ludzi do komisji do nadzoru itd to i tak w społecznym odbiorze taki wybór będzie nic nie warty. Zadziwiające jest że świetnie wyksztalcona para prezydencka tego nie chce zrozumieć. W interesie Pana Prezydenta jest wygrana w równych wyborach z klasą a nie w sytuacji gdy ludzie walczą o byt i życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...